instalacje elektryczne i teletechniczne

elektroniczne systemy zabezpieczeń

nowoczesne systemy przeciwpożarowe

doradzamy, projektujemy, realizaujemy

Praca

Stanowisko: Elektryk

Opis stanowiska:
Prowadzenie montażu, konserwacji i instalacji nisko prądowych ze szczególnym uwzględnieniem systemów sygnalizacji pożaru SAP
Naprawa awarii ww. systemów
Uruchamianie i programowanie ww. systemów

Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie
Profesjonalne narzędzia, cykliczne szkolenia z branży
Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne

Wymagania:
Wykształcenie średnie techniczne kierunkowe ewentualnie, zawodowe poparte doświadczeniem
Prawo jazdy kat. B
dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny na numer:
+48 500 407 946 lub mailowy na adres: biuro@prosystem.net.pl

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi specjalistami

+48 500 407 946